Web Analytics
BallinaSHOWBIZE pabesueshme, është shtatzënë por shikoni si duket trupi i Gëzimes

E pabesueshme, është shtatzënë por shikoni si duket trupi i Gëzimes

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani, ku edhe u bë e njohur për këtë arsye.

Ajo dhe Hami janë prindër të një vajza që e kanë quajtur Ema ndërsa janë në pritje të fëmijës së dytë.

Gëzimja është majft aktive në rrjetet sociale ku sjell imazhe të shumta nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto ku shihet me fustan të gjatë ngjitur për trupi.

Edhe pse është shtazënë kjo nuk dallohet fare në trupin e saj.

Madje po duket si modele, ju duket dhe juve ashtu?/InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit