E pabesueshme, këngëtarja e njohur në krahët e Beartit e quan ‘dashuria ime’

Ish konkurenti i emisionit të dashurisë Përputhen ka postuar disa herë fotografi me këngëtaren e njohur.

Në një postim në InstaStory ai ka postuar një fotografi përkrah këngëtares së njohur  Shkenda Dubova e që në mbishkrim të fotos ka shkruar ”dashuria ime”, shkruan infokosova.

Pas kësaj ai postoi bashkë edhe një herë tjetër ku e vërejtën edhe përcjellësit dhe menjëherë e pyetën se çfarë e ka.

”Eh Shkenden” ishte përgjigja e Bearit duke lënë dyshime në përgjigjen e tij./Infokosova/