E pabesueshme, kështu dukeshin Fero dhe Arbenita para famës

Arbenita dhe Fero janë çifti më i komentuar i showbizz-it vendor.

Dyshja janë në lidhje prej kohësh dhe vetëm pak javë në parë kanë kurorizuar dashurinë e tyre me martesë, ndërsa, çifti së shpejti pritet të bëhen prindër të një vajze.

Por, sa jeni kurreshtar që të shihni se si dukeshin ata në fëmijëri?

Është Arbenita ajo që e ka shuar këtë kurreshtje pasi ka publikuar një foto të saj dhe Feros e realizuar vite më parë, ata dukeshin shumë më ndryshe se sot dhe është pothuajse e vështirë t’i njihni./Kosovarja/