Web Analytics
BallinaUncategorizedE pabesueshme, publikohet foto e Antoneles para famës 'tmerron' me pamjen

E pabesueshme, publikohet foto e Antoneles para famës ‘tmerron’ me pamjen

Antonela Berisha është mjaft e bukur dhe komentohet si për bukuri ashtu për format trpore.

Mirëpo duket se ish konkurrentja nuk ishte njëjtë para famës, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ‘Vipat e Bllokut Official’postuan një fotografi të saj para se të bëhej e njohur.

Veshur me fustan si balerinë e me flokë të kapura lartë ajo duket krejt ndryshe nga sot./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit