Web Analytics

E pabesueshme, sa shumë ka ndryshuar dukje këngëtarja e famshme shqiptare

Botuar nga: InfoKosova

Me flokë të shkurtër gri, buzë vishnje dhe një bizhuteri te dhëmbët, Ronela Hajati nuk njihet aspak në fotot e sapo publikuara.

Ndryshimi i papritur i pamjes së saj vjen nga projekti i fundit muzikor me të cilin po punon, mini albumi i saj.

Ronela do të sjellë një mini album me 5 këngë i cili do të titullohet “Bardh e Zi” dhe do të publikohet në fund të Nëntorit.

Në postim, Ronela shkruan se “ka disa muaj që është mbyllur në studio për të sjellë këngët e reja”.

Shiko Fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT