Web Analytics
BallinaSHOWBIZE pabesueshme se çfarë i ndodhi Efit pasi doli nga Big Brother

E pabesueshme se çfarë i ndodhi Efit pasi doli nga Big Brother

Doli nga Big Brother, e pabesueshme se çfarë i ndodhi Efit. Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën.

Mirëpo ndonëse konkurrentja nuk shkoi dot deri në finale, ajo ia ka dalë të fitojë zemrat e publikut.

Efi është kthyer në një personazh shumë të pëlqyer në rrjet dhe komentet për të janë nga më pozitivet.

Jo vetëm kaq, ajo doli nga shtëpia e famshme me 162 mijë ndjekës në Instagram, por gjejeni çfarë? Ndjekësit e saj janë rritur ndjeshëm dhe kanë shkuar në 348 mijë (madje vazhdojnë ende të rriten).

Shiko foton:

 

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit