Web Analytics

E pabesushme por e vërtetë, kjo është shuma marramendëse e fustanit të Tayna tek klipi “Unaza”

Botuar nga: InfoKosova

Rep artistja më e famshme shqiptare Tayna, po sjell stil në botën e muzikës dhe modës me videoklipin e saj të fundit.

Përveç performancës së saj të mrekullueshme, një element që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është fustani që ajo ka veshur në videoklip.

Fustani, i vlerësuar 30 000€ i brendit Channel ka shfaqur stilin dhe elegancën e këngëtares, duke e bërë atë qendër të vëmendjes, një fakt është i pakontestueshëm: Tayna po shfaqet si një ikonë e modës.

Ky videoklip dhe fustani i veçantë tregojnë se Tayna nuk është vetëm një zë i fuqishëm muzikor, por gjithashtu një ikonë e modës që nuk ka frikë të eksperimentojë dhe të shfaqë vlerat e saj nëpërmjet stilit të saj të veçantë, duke shtuar një kapitull të ri në historinë e saj artistike.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT