Web Analytics
BallinaUncategorizedE pandalshmja Linda Morina vjen me këngë kushtuar Koronavirusit

E pandalshmja Linda Morina vjen me këngë kushtuar Koronavirusit

Këngëtarja e famshme Linda Morina ka publikuar një këngë në stilin e saj “live” për Koronavirusin, shkruan “InfoKosova”.

Në një video të shkurtër që Linda e ka bërë publike në rrjetet sociale shihet duke i kënduar koronavirusit, ndërsa videon që do ta shihni edhe ju më poshtë, Morina e shoqëron me këto fjalë: “keng per koronavirusin”.

Më pas kanq qenë të shumtë fansat e saj të cilët e kanë komentuar atë me komente të ndryshme.

Dëgjojeni këngën e shkurtër të Lindës në videon e më poshtme, dhe shpreheni mendimin tuaj se si po iu duket kësaj radhe kënga e re e Morinës./InfoKosova/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/2270614223240779/?epa=SEARCH_BOX

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit