Web Analytics

E papritur, motra e Adelines dhe Zanfines qenka e fejuar dhe e lumtur

Botuar nga: InfoKosova

Ema Ismaili është motra bukuroshe e Adelines dhe Zanfines, e cila ndonëse nuk ka vendosur të jetë fytyrë publike, shpesh është bërë pjesë e lajmeve rozë.

E bukur sa të thuash, Ema, ka vendosur që të rrij larg syrit të publikut të gjerë.

Ndryshe nga motrat tjera të këngëtareve, ajo nuk ka preferuar të përfitoj nga fama e impakti i Adelines, apo Zanfines.

Shpesh është përfolur për jetën private të Emes dhe siç e thotë edhe në profilin e saj, ajo është “në unazë”./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT