Web Analytics
BallinaSHOWBIZE papritur, ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek?

E papritur, ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek?

Dafina Zeqiri dhe DJ Geek janë një prej çifteve më të njohura dhe më të dashura të publikut, por si duket lidhja e tyre po kalon një krizë. Dyshimet e fansave filluan pas një postimi të Dafinës në InstaStory. Ajo ka zgjedhur mbishkrimin “bosh” në gjuhën angleze me nje foto te zeze shoqeruar.

Po ndihet bosh? Ndjenjat janë bosh? Nuk mund të thuhet kjo me siguri mirëpo se ka diçka lë të nënkuptohet edhe një indikator tjetër. Cifti nuk nuk ndiqen më në Instagram. Për më tepër, edhe fotot e përbashkëta nuk gjenden më, janë fshirë.

Por që, një konfirmim nga dyshja nuk ka, dhe mbetet të shihet nëse ka një ndarje mes tyre. Ndryshe ne nje interviste se fundmi Dafina ka thene se nje balade e ka kenduar pikerisht ne kohen kur nuk i kishte raportet mire me Dj Geek duke dal nje nga kenget me te pelqyera qe ajo ka e qe fundmi ka kenduar disa kenge me zhaner te tille qe jane pelqyer.

Cifti ishin shume aktiv ne rrjete sociale ku shprehnin dashurine  e madhe qe ndjenin per njeri tjetrin duke mos nguruar qe ta shfaqin edhe publikisht ndersa kane marre edhe perkrahje te madhe nga fansat e shumte qe kengetarja ka duke bere qe ta duan edhe DJ Geek.Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit