E papritur: Vajza tenton ta puthë me zor në buzë aktorin e njohur Drilon Hoxha. Ja si reagon ai!

Në emisionin “Kojshia Show” të ftuar e kësaj jave ishin, Drilon Hoxha, aktor i njohur nga Shqipëria bashk me aktoren e njohur nga Shqipëria që është pjesë e filmit “Shkëmbi” dhe serialit “Hot” Ana Lika.

Gjatë emisionit aktorin Drilon Hoxhën ka dashur ta puth me zor një vajzë live në emision.
Ndiqeni minutën e 43.40 te emisionit./InfoKosova/