Web Analytics
BallinaSHOWBIZE pazëvëndsueshmja Morena Taraku, 'pushton' Instagramin me videon e fundit

E pazëvëndsueshmja Morena Taraku, ‘pushton’ Instagramin me videon e fundit

Ajo është ndër personazhet më të njohura të estradës sonë.

Në secilën paraqitje merr vëmendje e shfaqet tejet unike në stil.

Bëhet fjalë për Morena Tarakun.

Morena pushtoi Instagramin me videon e fundit.

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka publikuar një video në Instagram, ku shihet në top formë.

Ajo kishte veshur një fustan portokalli ku ja theksonte format e saj bombastike.

Kjo gjë nuk na habit.

Pasi jemi mësuar qe Morenën ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit