Web Analytics
BallinaUncategorized“E përjetova shumë keq..”, Andrra zbulon vështirësitë gjatë lindjes së fëmijës së...

“E përjetova shumë keq..”, Andrra zbulon vështirësitë gjatë lindjes së fëmijës së dytë

Andrra dhe Sinan Destani janë bërë prindër për herë të dytë në mars të këtij viti.

Ndryshja nga lindja e parë Aya erdhi në jetë me shumë vështirësi, për të cilat Andrra ka vendosur të flasë tani pas kaq muajsh.

Bukuroshja zbuloi se shumicën e shtatzënisë e ka kaluar në regjim shtrati dhe bebi erdhi në jetë në Tiranë.

Për shkak të komplikimeve asaj iu desh t’i nënshtrohej operacionit që të sillte në jetë vogëlushin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit