Web Analytics
BallinaUncategorizedE rrallë, mbi gomar Ola e Përputhen, e qet gjoksin në fushë

E rrallë, mbi gomar Ola e Përputhen, e qet gjoksin në fushë

Ola, komentohet shpesh në mediat rozë.

Ajo është njëra nder konkurrentet e Përputhën, që mori zemrat e fansave me mençurinë dhe personalitetin e saj, shkruan infokosova.

Në llogarinë e saj instagram, Ola publikon fotografi dhe video të ndryshme.

Ajo rrallë herë fokuson format e saj të bujshme pasi fotografitë e saj janë më ndryshe.

Por këtë herë ka lënë të gjithë gojëhapur, ku shihet mbi gomar duke ekspozuar gjoksin./Infokosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit