E shohim çdo ditë në televizor, por a e keni ditur se kjo bukuroshe është motra e Arbenita Ismajlit?

Modelja shqiptare Arbenita Ismaili cilësohet si një nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.

E famshme u bë që kur hyri në lidhje me reperin Fero, me të cilin kanë raporte të shkëlqyera së bashku ku së fundmi po flitet se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Të gjithë e njohim modelen por motrën e saj?

Moderatorja e famshme nga Kumanova, Almedina Ismajli tani më pjesë e pandashme e ekranit televiziv çdo pasdite me emisionin e saj, Pastel në TV21 si duket është konkurentja e vetme që mund ti bën motrës së saj në këtë drejtim.

Bukuroshja Ismajili shpesh plason fotografi në rrjet sociale të saj ku mahnit fansat dhe publikun e saj me foto të saj, ku dhe mer shumë mesazhe me komplimente të mira gjë që e krahasojnë bukurinë e saj me të motrës Arbenitës.

Por një gjë është e sigurtë se Arbenita dhe Almedina janë motra dhe ngjasojnë shumë njëra me tjetrën.

Almedina është njëra nga 4 motrat e Arbenitës./express