Web Analytics
BallinaSHOWBIZE shtuna në mal, Haradinaj bën ngjitje së bashku me vajzën e...

E shtuna në mal, Haradinaj bën ngjitje së bashku me vajzën e tij

Ramush e Anita Haradinaj, janë çifti i njohur i sferës publike.

Jeta private e tyre ka qenë mjaftë e perfolur.

Ramushi e Anita janë prindër të tre fëmijëve tashmë të rritur, dy djemve dhe një vajze që është kombinimi perfekt i mamit dhe babit.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, njihet për pasionin e tij për ngjitjen e maleve të ndryshme.

Këtë ai e praktikon tash e një kohë të gjatë.

Edhe këtë të shtunë ai ka vendosur të ngjitet në mal bashkë me vajzën e tij.

Ish kryeministri ka publikuar edhe video nga maja e malit.

“Sot” ka shkruar Haradinaj krah videos./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit