Web Analytics

E tepron Beatrix, shfaqet veç në riçipeta në restorant!

Nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun, ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Këngëtarja sonte ka treguar se ka dalë, ndërsa veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen, e veshur veç me riçipeta, Beatrix është shfaqur super hot në këtë pamje.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT