Reperi i njohur dhe shumë i dashur Capital T sot ka befasuar fansat e tij me anë të një fotografie të cilën e kishte bërë publike në Instagram, shkruan “InfoKosova”.

Capital T kishte pozuar i veshur vetëm në shorce por, përveç trupit të tij të formësuar mori vëmendje edhe një detaj i cili nuk ishte aq i hijshëm për ata që e panë.

Aty përpara tek shorcet Trimit iu kishte bërë një gjë sikur është i eksituar ku më pas nuk kanë munguar as komentet që ia përmendin këtë gjë.

Ishte një fanse e tij e cila i tha “Kapo tu paska que”, më pas kishte shumë ndjekës të Capitalit që asaj vajze i kishin komentuar./InfoKosova/