E tepron Fjolla Morina, i dalin të brendshme duke u fotografuar në Dubai

Fjolla Morinës i dalin të brendshmet në imazhet e postuara nga Dubai.

Këngëtarja po shijon jetën e saj mjaft shumë.

Ndërsa Fjolla disa javë më parë riaktivizoi profilin e saj në Instagram duke bërë postimin e saj të parë pas rikthimit.

Fjolla tregoi se bëri disa rregullime në fytyrë dhe pas ndërhyrjes estetike erdhi me disa fotografi ku shfaqet shumë atraktive teksa edhe duket ndryshimi i saj.

Ajo së fundi postoi disa fotografi nga Dubai me vajzën e saj të vogël ku dukej mjaft e lumtur po ajo që u morri vëmendjen fansave ishin të brendshmet e këngëtares që dukeshin në pah.

Shiko foton: