E tepron Remzia, edhe nëpër shtëpi rri e grimuar rëndë

Remzia Osmani, është njëra nga aktoret më të dashura.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Remzia vazhdon të jetë shumë e kërkuar në ahengje dhe dasma.

Profesioni i Saj ka bërë që ajo gjithmonë të jetë e kuruar dhe të kujdeset shumë për pamjen e saj.

Por, duket se Remzia nuk e ka problem të rri edhe nëpër shtëpi e grimuar rëndë, shikoni se si po duket ajo në ambientet e shtëpisë./ORAinfo/