E tepron Xhensila! ‘Çmendi’ të gjithë me pozat në fustanin e hapur

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me fansat imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundi, janë duke qarkullar disa pamje ku shihet këngëtarja e kuruar deri në detajin më të vogël, teksa vëmendjen e mori fustani i saj tejet i hapur.

Ndryshe, Xhensila është duke shijuar suksesin e këngës së fundit në bashkëpunim me reperin, Lumi B./Blic/

Shiko fotot dhe videon: