E veçantë si gjithnjë, Zaimina paraqitet plot stil e shije

Ajo njihet si këngëtare dhe si modele, gjithashtu si një femër mjaft e bukur që në moshë shumë të re u zgjodh “Miss Shqipëria”.

Zaimina Vasjari vazhdon të shkëqlej me pamjen e saj, edhe pasi është bërë nënë për herë të parë, ajo nuk ka humbur aspask nga shkëlqimi që kishte dikur.

Ajo në secilën paraqitje publike që bën permes rrjeteve sociale, kujdeset që të duket e veçantë, me plot stil e shije.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi, ku shihet me një fustan rozë, i cili ja thekson zeshkanes linjat e saj trupore, poashtu vë në pah bukurinë që e karakterizon.