Web Analytics
BallinaSHOWBIZE vërteta e ‘propozimit’ të PM për Sarën është kjo!

E vërteta e ‘propozimit’ të PM për Sarën është kjo!

Një foto e Sara Berishës me unazë në gisht bëri xhiron në rrjet.

U mendua se PM i ka bërë propozimin e shumëpritur.

Por, cila është e vërteta?

Burime të Prive al bëjnë të ditur se nuk bëhet fjalë për një propozim të vërtetë por në kuadër të lojës.

Ditën e djeshme është xhiruar episodi i radhës i programit të Luana Vjollcës.

Të ftuar do jenë çifti me dy çifte të tjera, Fidanin me Ritën dhe Tolgën me Almeda Abazin.

Ngjarja ka ndodhur në kuadër të programit dhe për efekt të tij, do jetë pikëpyetje edhe për pak ditë deri në transmetim.

Përkundër se lidhja po ecën mirë, ende momenti i shumëpritur nuk ka ardhur. /Privve/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit