E veshur me fustan gjigant, Ryva Kajtazi ja merr anën edhe nuseve në ditën e dasmës

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj, derisa tash më shumë i është përkushtuar karrierës.

Ajo sonte ka shkuar në një dasmë për të kënduar.

Nga atje Ryva ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan gjigant.

Me këtë pamje ajo do ta lë në ‘hije’ edhe nusen, kaq bukur po duket këngëtarja kosovare. /ORAinfo/

Shiko vdeon: