Web Analytics
BallinaUncategorizedE veshur me veshje të ngushtë, Nora Istrefi bën lëvizje para kamerës

E veshur me veshje të ngushtë, Nora Istrefi bën lëvizje para kamerës

Ajo merr pothuajse çdoherë vëmendje me postimet e saj në rrjete sociale.

Kjo pasi, Nora Istrefi arrin të shfaqet në formë të mirë duke ekspozuar linjat.

Së fundmi, ka ndarë një video në Instagram e veshur me veshje me ngjyrë të zezë dhe këngëtarja bën lëvizje para kamerës.

Dukjen e saj perfekte, Nora e ka kombinuar edhe me makijazh dhe flokët e rregulluara të cilat ia ka shndërruar në kaçurrele.

Ndryshe, si shumë artista tkjerë edhe Nora Istrefi po mban mbrëmje muzikore bashkë me Gjikon dhe Melindës./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit