Web Analytics

E veshur në bikini, Luana iu betohet fansave publikisht

Luana Vjollca është ndër moderatoret më të komentuara në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ajo së fundmi ka postuar disa imazhe të reja e veshur në bikini të zeza.

Poshtë fotos Luana ka shkruar.

“Ju betohem foto e paedituar”

Moderatorja e njohur shfaqet me linja trupore në top formë./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika