Web Analytics
BallinaSHOWBIZE veshur super provokuese, Luana Vjollca ‘shkrin’ meshkujt rrugëve të Milanos

E veshur super provokuese, Luana Vjollca ‘shkrin’ meshkujt rrugëve të Milanos

Luana Vjollca, është njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ani pse ka më shumë se një vit se nuk e kemi parë në ekranet televizive, ajo gjithmonë I ka mbajtur afër publikun me postimet e saj.

Bukuroshja bionde, është rikthyer sërish në rolin e prezantueses.

Luana se fundmi po qëndron në qytetin e modës, në Milano të Italisë.

Nga atje, ajo ka sjellë disa imazhe ku shfaqet super elegante.

E veshur shkurt dhe provokuese, Luana po shkëlqen si asnjëherë më parë.

Kaq hot nuk e kemi parë moti prezantuesen shqiptare. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit