Web Analytics
BallinaSHOWBIZE veshur thejshtë dhe me stil, Teuta Krasniqi shkëlqen rrugëve të Prishtinës

E veshur thejshtë dhe me stil, Teuta Krasniqi shkëlqen rrugëve të Prishtinës

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm, se fundmi Teuta ka publikuar një foto ku shfaqet duke ecur rrugëve të Prishtinës.

E veshur thejshtë dhe e kombinuar me shije, Teuta Krasniqi po shkëlqen, ndërsa buzëqeshja e saj po tregon për jetën hareshme që po e kalon ajo. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit