“E virgjëra e Për’puthen” nis lidhje dashurie, thotë se akoma nuk janë puthur

Sindi Loci bëri bujë të madhe mediatike që kur hyri në program.

Me të hyrë vëmendje mori pasi u deklarua si femër e virgjër, pa e pyetur askush.

Gjatë puntatave ajo është ngacmuar nga protagonistët duke e përqeshur për prezantimin e saj.

Mirëpo, edhe pse nuk pati fatin të gjej dashurinë në emision, duket se pas daljes nga gjetur fatin e jetës.

E ftuar në emisionin ‘E diell’, ajo pranoi se është në lidhje dashurie.

Ajo u shpreh se djali qe i ka rrëmbyer zemrën është shumë i sinqertë dhe pikërisht ashtu siç ka dëshiruar.

Gjithashtu shtoi se akoma nuk janë puthur.

Se kur do të dal publikisht me të, mbetet të presim ditëve në vazhdim/Indeksonline/