Web Analytics
BallinaSHOWBIZE zbehur dhe e pa disponim, në këtë gjendje shfaqet Qëndresa

E zbehur dhe e pa disponim, në këtë gjendje shfaqet Qëndresa

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Shpesh sjell momente te shumta nga perditshmeria e saj.

Kete here erdhi me nje selfie nga vetura.

Ajo këtë mëngjes ka publikuar një foto ku shfaqet e zbehur dhe pa disponim.

Edhe pse është grimosur, Qëndresa në këtë imazh po duket goxha e lodhur.

A është fillimi i ditës apo nuk ka fjetur si duhet ajo që ka ndikuar në disponimin e Qëndresës? /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit