Web Analytics
BallinaSHOWBIZE zbehur dhe pa pikë grimi, Sara habit me dukjen

E zbehur dhe pa pikë grimi, Sara habit me dukjen

Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria, irëpo, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin e njohur, Ledri Vula.

Tani çifti në fjalë janë duke jetuar ditët më të bukura të jetës së tyre bashkë me të bijën e tyre, Poem Blue.

Krahas angazhimeve të shumta, Sara tregohet shumë e kujdesshme edhe për pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet pa pikë grimi.

E zbehur dhe pa grim, Sara po duket person krejt tjetër në këtë imazh.

E ‘bengat’ e saj të shumtë marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit