E zë gjumi, nuk mund të lexojë pa partner Monika Lubonja

Monika Lubonja njihet si një nga aktoret më të pëlqyera të teatrit dhe filmit shqiptar.

Por, duket se Monika e ka problem të lexojë tekste në profesionin e saj pa partner.

Kështu të paktën vuri në pah ajo përmes një foto të publikuar së fundmi në Instagram.

Aktorja e cila bie në sy edhe për bukurinë e saj, u bë më shumë e njohur nga BB Vip Albania./Kosovarja/