Web Analytics
BallinaUncategorizedE zonja jo vetëm në politikë, kështu duket Blerta Deliu pasi vrapoi...

E zonja jo vetëm në politikë, kështu duket Blerta Deliu pasi vrapoi 18 kilometra

Blerta Deliu Kodra është e rregullt me ecje dhe vrap në mëngjes.

Ajo ka treguar se cdo mëngjes zgjohet herët dhe ditën e nis me ushtrime në natyrë, shkruan InfoKosova.

Këtë herë ajo ka vrapuar plot 18 kilometra.

Përmes një fotografie në instagram ajo tregoi edhe kalorit që ka humbur ndërsa thotë se është mënyra më e mirë për të filluar ditën me angazhime./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit