Edhe Adelina Ismaili i ka disa fjalë për ditën e sotme

Këngëtarja ka zgjedhur një fotografi të flamurit të vendit për urim.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografinë.

“Urime pavarësia Kosovë”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, përveç Adelina Ismajlit edhe shumë fytyra tjera të njohura publike e uruan 13 vjetorin e Pavarësisë.

Rikujtojmë se, Kosova është shpallur shtet i pavarur dhe sovran me 17 shkurt në vitin 2008/kosovarja

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel)