Edhe Ariana Fejzullahu filloi ti rrit të pasmet

Për ditë thuajse po sjellë nga një risi.

Reja e Sabri Fejzullahut po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes tash e disa vite që kur u bë publike lidhaj e saj me Ermalin.

Madje, nuk iu desh shumë dhe tani po njihet aq sa vjehrri e bashkëshorti i saj, të dy kënëgtar të njohur të estradës.

Ndonëse është komentuar shpesh për linjat trupore, natyrisht që pas lindjes nuk i kanë munguar as kritikat për përdorimin e ‘photoshopit’, si shkas për ti bonifikuar linjat trupore.

E me gjasë kritikave ia pa hajrin Ariana, pasi që tani ka filluar të meret me fitnes, e ndryshimin e parë që ka filluar ta bëjë janë vithet e saja.

Ariana një një video të postuar shihet se është duke përmirësuar që ti zmadhojë vithet e t’hollojë belin.

Mbase kështu po e do edhe koha moderne, një vendim i drejt nga ana e saj, pse jo?/Kosovarja/

Ariana Fejzullahu

Gepostet von Kosovarja Video am Dienstag, 18. Februar 2020