Edhe Capital T fillon pushimet në Dubai, publikon fotot

Trim Ademi ka publikuar fotografi nga Dubai.

Në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka ndarë me fansat disa imazhe.

Ndryshe, reperi së fundi ka shkuar në pushime dhe nuk ka treguar arsyen megjithatë rikujtojmë se pothuajse të gjithë nga estrada shqiptare  për pushime kanë zgjedhur Dubain.

Së fundi, ishte modelja Kejvina Kthella, Rovena Stefa qëndron atje dhe tashmë edhe Capital T./Blic