Edhe Enea Muqiqi tregon format perfekte trupore

Enea Muqiqi është motra e këngëtarit të njohur Albatriti, e njëherish edhe vajza e Nysretit dhe Meritës.

Nysreti dhe Merita janë prindër të tre fëmijëve, por i vetmi Albatriti është ai që mori rrugën e prindërve për tu bërë këngëtar, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që dy motrat e tij më shumë njihen falë postimeve në instagram, ani pse kjo e vogla tanimë ka disa muaj që ka hap studion e saj për grim.

Publiku thuajse më shumë e njehë motrën e madhe Bionen, për të cilën shpesh shkruhet e komentohet, sidomos për linjat trupore, e mangut Bionës, nuk po ia lë as Enea- edhe kjo qenka goxha ‘copë’./Kosovarja/