Edhe Erxhina e Milotit uron dy gratë më të çmuara për 8 Mars

Milot Llalloshi është këngëtari kosovar i cili pëlqehet shumë nga publiku, që prej atëherë kur edhe lansoi këngën me motrën e tij Edonen “Për ty po flas”.

Ani pse nuk është edhe shumë aktiv si dikur ai nuk u largua rrënjësisht prej muzikës, kohë pas kohe nuk janë të munguara këngët me Edonen.

Po aq e njohur dhe e përfolur sa Miloti është edhe gruaja e tij Erxhina.

Bukuroshja komentohet shpesh në mediat rozë, çdo lëvizje e saj kthehet në lajm.

Edhe Erxhina sot ka uruar nenën dhe vjehrren e saj për 8 mars. /Kosovarja/.