3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Edhe Gold AG në përkrahje të kombëtares kosovare

Edhe Gold AG në përkrahje të kombëtares kosovare

“UNË BIRI YT KOSOVË” është mbishkrimi që Gold AG i ka bërë fotografisë së fundit të tij në të cilën shihet me një fanellë ku shkruan “Kosova”, dhe e cila është pjesë e mbështetjes së kombëtares sonë, shkruan “InfoKosova”.

Reperi kosovar kësaj radhe ka gjetur kohë që të mbështes kombëtaren tonë duke u bërë edhe një tifoz i vërtet kosovar.

Pra, Kosova i ka “Dardanët” tifozët më të zjarrtë pothaujse në të gjithë botën, kudo që shfaqen ata dhurojnë spektakël. E kësaj radhe atyre shumë tifozëve që ne i kemi po iu bashkëngjiten edhe gytyrat publike, ku njëri nga ta është edhe Goldi.

Gold AG përmes Instagramit ka treguar mbështetjen e tij për kombëtaren e Kosovës./InfoKosova/

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics