Edhe Jonida Vokshi tregon barkun e fryrë

Ajo po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Aktorja Jonida Vokshi është shtatzënë dhe së shpejti në krah do e merr foshnjën e saj.

Në Instagram, bukuroshja shqiptare ka hedhur një foto ku shihet me barkun e fryrë.

Lirisht mund të themi se Jonidën e ka zbukuruar shtatzënia.