Edhe në këtë vend e gjen Bora emrin e shoqes

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj komentohen shpesh për miqësinë që kanë.

Duke mbështetur njëra tjetren gjithmonë edhe publikisht.

Së fundmi Bora publikoi një foto ku shkruhet emri Semi që edhe në tokë.

‘E kudogjendur’ shkruan Bora duke etiketuar shoqen e zemres./InfoKosova/

Shiko foton: