Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdhe një dhëndër po i shtohet familjes së Shkurte Fejzës

Edhe një dhëndër po i shtohet familjes së Shkurte Fejzës

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të dshura për publikun.

Përpos saj edhe vajzat e këngëtares popullore, Gresa, Besiana dhe Agnesa jane mjaft të ndjekura në rrjetet sociale.

Pak javë më parë, Shkurte Fejza bëri një dasëm madhështore me martesën e dajlit të saj.

Agnesa, vajza e saj e vogla në rrjete sociale njoftoi ndjekësit me të dashurin e saj.

Këto dy vite kanë qenë shumë të lumtura për familjen Behluli.

Duket se edhe ky lajm për Shkurtën ishte si qershia mbi tortë,pasi fytyra e Agnesës duket më e lumtur se asnjëherë./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit