Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdhe një moment i bukur nga lindja e nipit të Gilit

Edhe një moment i bukur nga lindja e nipit të Gilit

Gili ka qenë dhe mbetet një nga zërat e preferuar shqiptarë. Ajo vazhdon të sjell projekte të reja që mbetin hite vite me radhë dhe secila nga to numeron mijera klikime ne platformen Youtube.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale, ajo sjell edhe imazhe të ndryshme nga perditshmeria e saj dhe te njejtat pelqehen ne mas te madhe nga fansat e kengetares.

Këngëtarja e njohur Kosovare, Gili, është bërë gjyshe për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuloi përmes një imazhi në llogarinë zyrtare në Instagram. Ajo tregoi se djalin e kanë pagëzuar me emrin Aleks.

Ardhja në jetë e nipit të tyre, Aleksit, e ka gëzuar gjithë familjen Berani. Në faqen e Robertit, shihen disa postime urimi të njerëzve të afërt e të dashur. Në një nga fotot, shihet pak më tepër nga dhoma dhe gjësendet e të birit të sapolindur./kosovarja/ Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit