Edhe pse i mbuluar gjoksi i Blerones gati të ‘shpërthej’

Që nga ndërhyrjet estetike dhe humbja e peshës moderatorja Blerona Zeqiri arrin të jetë më e përfolura e momentit.

Është gjoksi i saj gjigant ai i cili merr vëmendje çdo herë, shkruan infokosova

Në llogarinë e Blerones mundë të veni re fotografit e ku si zakonisht thekson gjoksin në fustane të ngushta.

Por, gjoksi i Blerones merr vëmendje edhe në veshjet e përditshme, edhe pse i mbuluar ai dukej gati të pëlcas./Infokosova