Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveEdhe pse nuk kanë kaluar 24 orë, Luizi dhe Qetësori janë kapur...

Edhe pse nuk kanë kaluar 24 orë, Luizi dhe Qetësori janë kapur keq: Ik andej mos më…

Qetsori, ish-fitues i Big Brother 2, i cili u bë sërish pjesë e këtij formati mbrëmjen e djeshme, duket se nuk ka humbur kohë duke s ulmuar direkt Luizin përmes Kiarës te dashures se tij.

Pas përfundimit të spektaklit, teksa qëndronin në oborr, Kiara u përfshi në një diskutim me Oltën në lidhje me sulmet e saj për lidhjen e Kristit dhe Keisit, të cilat sipas moderatores mund të kenë ndikuar edhe në perceptimin që Sabiani ka krijuar për çiftin duke i parë ata nga jashtë.

Në këtë moment, Qetsori ndërhyri në bisedën mes tyre, duke kërkuar leje të përfshihet në debate. Ai iu drejtua Kiarës duke përfshirë edhe Luizin. Në këtë moment Luizi iu drejtua duke thënë se ai është i vetëdijshëm se kur duhet dhe kur nuk duhet të bëhet pjesë e një debate me persona të tretë, duke i bërë të qartë se rregullorja nuk e lejon të flasë për ngjarje që kanë ndodhur para se ai të bëhet pjesë e formatit, pasi kjo konsiderohet informacion nga jashtë.

Qetsori: A mund t’ju përfshij juve në një bisedë. Kiara: Çfarë lidhje kishe ti këtu, po flisja me Oltën. Qetsori: Ka lidhje si nuk ka, do jetojmë në një shtëpi Kiara: Ti nuk ke qenë fare sot këtu. Qetsori: Në një moment nëse të përfshij këtu, a bëj gabim. Luizi: Kur të vij radha na përfshij, jepi mos e lodh kryt.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit