Web Analytics
BallinaUncategorizedEdhe pse u dashurua në një grua tjeter, Mustafa ende nuk e...

Edhe pse u dashurua në një grua tjeter, Mustafa ende nuk e harron ish gruan

Prezantuesi i lajmeve, Mustafë Muçaj, është figura ikonike e ekranit dhe edicioneve informative.

Prej shumë vitesh pjesë e televizonit, Muçaj është bërë pjesë e pa ndarë e shikuesve kudo.

Siç dihet, spikeri i lajmeve është babai i tri vajzave dhe një djali nga martesa e parë.

Muçaj humbi të shoqen në moshë të re nga sëmundja e kancerit dhe në përvjetorin e saj ka zgjedhur fjalët më dashamirëse, por edhe prekëse për ti thënë.

Siç dihet, Mustafë Muçaj tashmë ka ndërtuar një jetë të re në krahët e një femre tjetër.

Prezantuesi është parë edhe në publik me të dashurën.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit