Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdhe Tuna fillon pushimet në Dubai

Edhe Tuna fillon pushimet në Dubai

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu – Tuna, ka nisur pushimet së bashku me familjen, si destinacion të këtyre pushimeve ka përzgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe, saktësisht Dubain.

Ajo duket se po kalon një periudhë të mrekllueshme bashkë me dy djemtë e saj, Tianin dhe Zenin.

Ndërkohë që është aktive në rrjete sociale, artistja nga Maqedonia ka publikuar një sërë imazhesh duke treguar momentet e lumtura të tyre, thuhet se në pushime me Tunën është edhe ish-partneri i saj, muzikanti Patris Berisha.

36-vjeçarja vitet e fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika për shkak të fokusit që kishte në jetë private.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit