Web Analytics
BallinaLAJMEEdi Rama nuk kursehet aspak, e pagoi 2.700 dollarë naten në Manhatan

Edi Rama nuk kursehet aspak, e pagoi 2.700 dollarë naten në Manhatan

Kryeministri Edi Rama qëndroi disa ditë në Shtetet e Bashkua në një vizitë disa ditore për takimet e Asamblesë së Kombeve të Bashkuara.

Nga një postim i gazetarit të mirënjohur Klodian Tomorri mësuam se Edi Rama bashkë me delegacionin e tij qëndruan në një suitë hoteli në Manhatan, e cila kap çmimin e 2700 dollarë për një natë.

Sipas postimit të gazetarit, në këtë hotel mes zyrtarëve që fjetën aty ishte kryeministri shqiptar dhe kryeministri i Marokut.

Sipas gazetarit Tomorri shpenzimet më të larta në kësi vizitash zyrtare i kanë delegacionet nga vendet e varfra.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit