Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveEdita Doli sot feston ditëlindjen, s'keni per ta besuar sa vite po...

Edita Doli sot feston ditëlindjen, s’keni per ta besuar sa vite po bënë

Edita Doli, iu mori zemrat e publikut me emisionin “Radar”, që transmetohet çdo mëngjes tek ndjekësit e saj. Edita sot ka një dite mjaftë të veçantë, ajo po feston ditëlindjen e saj. Edita mbushi plotë 34 vite jetë.

Moderatorja, mori urime të ndryshme nga ndjekësit, miqtë e familjarët. Editës i dëshirojmë edhe shumë vite të lumtura e me shumë pozitivitet, shkruan “Kosovarja”. Edita Doli ishte zëri që shoqëronte shumë njerëz në radio e që tash e disa vite i shoqëron edhe në televizion. Moderatorja Edita Doli është e dashur nga të gjithë.

Shpesh, përpos moderimit vëendje merrë edhe me dukjen. Moderatorja Edita Doli, këtë vit e filloi më ndryshe se zakonisht. Edita Doli, me postimet shfaqet tejet e lumtur. E mbushur me puthje e përqafime nga dy fëmijët e saj, ajo shprehet se: “ A ka ma mirë në botë”

Akli dhe Helena, ia kanë ndryshuar jetën moderatorës duke i dhënë shumë energji pozitive. Edita, përveç punë shihet se është edhe një nënë mjaftë e përkushtuar. Ndryshe Edita ka vite qe iu shoqron me emsionin e saj “Radar” ne radio televizionin Dukagjini.

Rrjetet Sociale

630,371FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit