Web Analytics
BallinaUncategorizedEdita Sopjani na prezanton me të fejuarin

Edita Sopjani na prezanton me të fejuarin

Këngë të shumta e hite, realizim të video klipeve, bashkëpunime e pjesëmarrje në aktivitete të ndryshme muzikore, mbi të gjitha grumbullim i shumë fansave afër vetes, janë disa nga favoret të cilat e karakterizojn karrierën e Editës.

Edita Sopjani është këngëtarja e njohur kosovare e cila tani është bërë edhe moderatore në Rtk, duke u bërë figurë e dashur e ekranit televiziv.

Sa i përket jetës private këngëtarja prizrenase në këtë aspekt ka qenë çdo herë e rezervuar, por sot 1 vit ajo është fejuar dhe ka rikujtuar këtë datë të veçantë.

Edita sot ka sjellë një imazh unik me të fejuarin./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit